• 637109800078468584_cila5.JPG
  • 637109800173938058_cila6.JPG
  • 637109799978155279_cila4.JPG
  • 637109800256751183_cila7.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Pytlák

ID Aukce: 1358
Olej, dřevo, 66 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

27 000 Kč

45 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:22:15

1 000 Kč

Příhozů: 10

XJY07288 4500028.01.2020 19:17:14
CVG80291 4400028.01.2020 19:12:30
XJY07288 4300028.01.2020 19:07:40
QLL55992 4200021.01.2020 19:38:36
QUF16029 4100015.01.2020 15:42:05
QLL55992 4000015.01.2020 15:42:01
QUF16029 3900026.12.2019 18:34:37
QUF16029 2900026.12.2019 8:00:00
XJY07288 2800006.12.2019 19:13:52
SSI64079 2700004.12.2019 8:59:01