• 637109801249352481_cila1.JPG
  • 637109801379382213_cila.JPG
  • 637109801465654037_cila2.JPG
  • 637109801575498608_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Lovecké zátiší

ID Aukce: 1359
Olej, plátno, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:47:05

1 000 Kč

Příhozů: 26

CSC50977 3800028.01.2020 19:42:05
GJW35859 3700028.01.2020 19:41:36
CSC50977 3600028.01.2020 19:36:51
GJW35859 3500028.01.2020 19:34:10
CSC50977 3400028.01.2020 19:32:53
GJW35859 3300028.01.2020 19:32:10
CSC50977 3100028.01.2020 19:30:13
GJW35859 3000028.01.2020 19:27:25
CSC50977 2800028.01.2020 19:26:42
GJW35859 2700028.01.2020 19:25:44
CSC50977 2600028.01.2020 19:23:55
GJW35859 2500028.01.2020 19:23:13
CSC50977 2400028.01.2020 19:22:49
GJW35859 2300028.01.2020 19:20:51
CSC50977 2200028.01.2020 19:20:36
GJW35859 2100028.01.2020 19:20:10
CSC50977 2000028.01.2020 19:19:33
GJW35859 1900028.01.2020 19:14:50
YTM83666 1800028.01.2020 19:14:00
GJW35859 1700028.01.2020 19:12:11
CSC50977 1600028.01.2020 19:08:05
YTM83666 1500021.01.2020 19:37:47
GJW35859 1400014.01.2020 20:36:06
YTM83666 1300014.01.2020 18:57:12
GJW35859 1200013.01.2020 13:22:26
CSC50977 1100006.12.2019 19:14:12