• 637109812052641302_lada10.JPG
  • 637109812792959642_lada11.JPG

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Perun

ID Aukce: 1361
Kombinovaná technika, 30 cm x 30 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Na 2 místech mírně poškozeno. Konzultováno s Mgr. Josefem Ladou. Zaskleno
Vyvolávací cena:

50 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:18:03

5 000 Kč

Příhozů: 9

XMP95442 9000028.01.2020 19:13:03
IDW30507 8500028.01.2020 19:12:27
XMP95442 8000028.01.2020 19:12:23
IDW30507 7500028.01.2020 19:07:42
XMP95442 7000028.01.2020 19:07:37
IDW30507 6500028.01.2020 19:07:01
XMP95442 6000028.01.2020 19:06:52
IDW30507 5500028.01.2020 18:56:28
ZRK82895 5000028.01.2020 16:08:50