• 637109816084086406_1oliva.JPG
  • 637109816270168464_oliva1.JPG
  • 637109816192681028_oliva.JPG
  • 637109816346106541_oliva2.JPG

Oliva Viktor

*1861 +1928

Hradčany

ID Aukce: 1363
Olej, plátno, 63 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

32 100 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:18:51

1 000 Kč

Příhozů: 23

DBM65797 3210028.01.2020 19:13:51
XZE76891 3110028.01.2020 19:06:25
VRO19474 3000028.01.2020 19:05:39
XZE76891 2900028.01.2020 19:05:34
VRO19474 2800028.01.2020 19:05:09
XZE76891 2700028.01.2020 19:05:02
VRO19474 2600028.01.2020 18:20:55
NYZ83718 2500028.01.2020 18:20:51
VRO19474 2400028.01.2020 17:52:42
NYZ83718 2300028.01.2020 17:52:35
VRO19474 2200027.01.2020 13:19:19
VNG86030 2100027.01.2020 13:19:09
VRO19474 2000027.01.2020 13:19:09
VNG86030 1900027.01.2020 13:18:59
VRO19474 1800026.01.2020 22:22:51
NYZ83718 1700026.01.2020 22:22:47
VRO19474 1600018.01.2020 15:36:31
EHA48492 1500018.01.2020 15:36:31
VRO19474 1400016.01.2020 11:42:49
EHA48492 1300016.01.2020 11:42:41
VRO19474 1200014.01.2020 12:41:04
EHA48492 1100014.01.2020 12:40:54
VRO19474 1000003.12.2019 19:37:28