• 637109832293653465_pors2.JPG
  • 637109832168808763_pors.JPG
  • 637109832619471630_pors3.JPG
  • 637109832054901624_pors1.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Slunný den

ID Aukce: 1371
Olej, karton, 30 cm x 24 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:34:51

1 000 Kč

Příhozů: 17

CUY64771 1500028.01.2020 19:29:51
WIB03678 1400028.01.2020 19:29:32
CUY64771 1300028.01.2020 19:27:25
WIB03678 1200028.01.2020 19:27:09
CUY64771 1100028.01.2020 19:24:47
WIB03678 1000028.01.2020 19:23:10
CUY64771 950028.01.2020 19:20:30
WIB03678 900028.01.2020 19:20:06
CUY64771 850028.01.2020 19:18:26
WIB03678 800028.01.2020 19:17:57
CUY64771 750028.01.2020 19:17:19
WIB03678 700028.01.2020 19:16:15
CUY64771 650026.01.2020 20:24:37
CUY64771 600024.01.2020 21:21:28
IIK40986 550025.12.2019 21:45:47
CIP78048 360005.12.2019 18:30:11
YLT99374 350004.12.2019 8:39:37