• 637109834052073940_nejedly4.JPG
  • 637109834138949838_nejedly6.JPG
  • 637109834250044204_nejedly7.JPG
  • 637109833908323108_nejedly5.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Zimní chalupy

ID Aukce: 1372
Olej, karton, 44 cm x 56 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:25:50

1 000 Kč

Příhozů: 25

NSE39742 1400028.01.2020 19:20:50
ROT93462 1300028.01.2020 19:18:09
CNW80638 1200028.01.2020 19:17:21
NSE39742 1100028.01.2020 19:17:00
CNW80638 1000028.01.2020 19:14:04
ROT93462 950028.01.2020 19:13:32
CNW80638 900028.01.2020 19:08:26
ROT93462 850028.01.2020 19:08:02
CNW80638 800028.01.2020 19:07:53
ROT93462 750028.01.2020 18:20:55
OBU05769 700028.01.2020 18:20:52
ROT93462 650028.01.2020 17:50:40
CNW80638 600028.01.2020 17:50:40
ROT93462 550028.01.2020 17:50:30
CNW80638 500028.01.2020 17:50:30
ROT93462 490028.01.2020 17:50:19
CNW80638 480028.01.2020 17:50:19
ROT93462 470028.01.2020 17:50:09
CNW80638 460028.01.2020 17:36:19
NSE39742 450027.01.2020 17:32:02
CNW80638 440027.01.2020 17:29:02
NSE39742 430027.01.2020 17:18:55
CNW80638 420020.12.2019 16:02:55
FDV35640 410018.12.2019 7:13:21
CNW80638 400005.12.2019 18:30:31