• 637109840130552580_konicek2.JPG
  • 637109840280553457_konicek4.JPG
  • 637109839228983104_konicek1.JPG
  • 637109839332733731_konicek.JPG
  • 637109840207271647_konicek3.JPG

Koníček Oldřich

*1886 +1932

Borovice v písku u Sadské

ID Aukce: 1374
Olej, karton, 41 cm x 49 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:40:53

100 Kč

Příhozů: 10

LSG04886 440028.01.2020 19:35:53
KFH51775 430028.01.2020 19:33:59
LSG04886 420028.01.2020 19:29:31
KFH51775 410028.01.2020 19:28:48
LSG04886 400028.01.2020 19:28:42
KFH51775 390028.01.2020 19:26:52
LSG04886 380028.01.2020 19:22:52
KFH51775 370028.01.2020 19:21:45
LSG04886 360028.01.2020 19:19:00
KFH51775 350028.01.2020 18:22:06