• 637109842911916498_krcil8.JPG
  • 637109843270200458_krcil10.JPG
  • 637109843033948668_krcil9.JPG
  • 637109842815822009_krcil6.JPG
  • 637109843126605618_krcil7.JPG

Krčil Josef

*1906 +1985

Carihrad

ID Aukce: 1375
Olej, karton, 18,5 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1937 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

11 111 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:04:10

1 000 Kč

Příhozů: 34

XML71392 1111128.01.2020 19:59:10
IHQ56873 1000028.01.2020 19:54:15
ULQ89918 950028.01.2020 19:54:00
XML71392 900028.01.2020 19:49:22
EFH87857 850028.01.2020 19:47:57
IHQ56873 800028.01.2020 19:47:26
EFH87857 750028.01.2020 19:46:39
ULQ89918 700028.01.2020 19:45:05
EFH87857 650028.01.2020 19:43:07
XML71392 600028.01.2020 19:40:39
IHQ56873 500028.01.2020 19:39:09
XML71392 490028.01.2020 19:38:17
EFH87857 480028.01.2020 19:37:29
XML71392 470028.01.2020 19:36:54
IHQ56873 460028.01.2020 19:36:18
ULQ89918 450028.01.2020 19:35:53
XML71392 440028.01.2020 19:35:00
IHQ56873 430028.01.2020 19:34:40
ISP80329 420028.01.2020 19:32:59
IHQ56873 390028.01.2020 19:32:21
ULQ89918 380028.01.2020 19:30:37
XML71392 370028.01.2020 19:29:44
IHQ56873 360028.01.2020 19:29:32
ISP80329 350028.01.2020 19:27:46
ULQ89918 310028.01.2020 19:27:32
XML71392 300028.01.2020 19:26:53
IHQ56873 290028.01.2020 19:26:19
EFH87857 280028.01.2020 19:24:25
ULQ89918 270028.01.2020 19:23:57
IHQ56873 260028.01.2020 19:18:36