• 637109941216477041_hudec1.JPG
  • 637109941325852900_hudec2.JPG
  • 637109941378040790_hudec3.JPG
  • 637109941268977462_hudec.JPG

Hudec Jaroslav

*1910 +1995

U Belvederu

ID Aukce: 1382
Olej, karton, 25 cm x 35,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:33:00

100 Kč

YSY05321 300028.01.2020 19:20:43