• 637109943067476975_1hoplicek.JPG
  • 637109943157633915_hoplicek1.JPG
  • 637109943208415545_hoplicek.JPG
  • 637109943257322161_hoplicek2.JPG

Hoplíček František

*1890 +1946

Jarní orání

ID Aukce: 1383
Olej, plátno,fixované na kartonu, 20 cm x 26 cm. Signováno vlevo dole. Rok 1941. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 800 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:34:00

100 Kč

Příhozů: 8

JSN17660 280027.01.2020 21:10:03
JSN17660 270027.01.2020 21:09:42
FPT28717 260027.01.2020 12:41:03
FPT28717 250027.01.2020 12:40:51
TTH81812 180025.01.2020 11:08:20
MQK27757 170002.01.2020 18:12:12
FPT28717 160002.01.2020 14:17:44
MQK27757 150021.12.2019 15:17:16