• 637109969193106726_prochazka1.JPG
  • 637109969328135089_prochazka.JPG
  • 637109969472888169_prochazka2.JPG
  • 637109969580726557_prochazka3.JPG

Procházka Jindřich

Zimní krajina

ID Aukce: 1391
Olej, karton, 17 cm x 20 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 19:42:00

100 Kč

Příhozů: 9

XVQ73468 250028.01.2020 18:36:40
BZF96597 210028.01.2020 16:50:57
XVQ73468 200028.01.2020 11:55:21
BZF96597 150028.01.2020 9:58:57
XVQ73468 140028.01.2020 9:20:33
BZF96597 130027.01.2020 22:40:59
XVQ73468 120027.01.2020 17:07:12
BZF96597 110023.12.2019 15:45:30
WLY99184 100005.12.2019 18:33:26