• 637110020794271322_von23.JPG
  • 637110020676145408_von22.JPG
  • 637110020745208448_von21.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Sádek u Poličky

ID Aukce: 1408
Olej, karton, 49,5 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 400 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:27:10

100 Kč

Příhozů: 20

JWN50634 340028.01.2020 20:22:10
SOT10524 330028.01.2020 20:17:38
JWN50634 320028.01.2020 20:12:40
SOT10524 310028.01.2020 20:08:04
JWN50634 300028.01.2020 20:06:12
SOT10524 290028.01.2020 20:06:11
JWN50634 280028.01.2020 20:04:10
SOT10524 270028.01.2020 20:04:00
JWN50634 260028.01.2020 20:03:59
SOT10524 250028.01.2020 20:03:49
JWN50634 240028.01.2020 20:01:17
SOT10524 230028.01.2020 20:01:09
JWN50634 220028.01.2020 20:00:46
SOT10524 210028.01.2020 19:59:21
JWN50634 200028.01.2020 19:59:11
SOT10524 190028.01.2020 19:57:43
JWN50634 180028.01.2020 19:54:46
SOT10524 170028.01.2020 19:23:59
SFR66386 160022.01.2020 21:20:13
JWN50634 150004.12.2019 19:47:51