• 637110024396876628_von59.JPG
  • 637110024443135781_von61.JPG
  • 637110024333282390_von60.JPG
  • 637110024486540763_von62.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Třebešovský rybník

ID Aukce: 1410
Olej, karton, 50 cm x 64 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:25:56

100 Kč

Příhozů: 17

JEB04218 260028.01.2020 20:20:56
JTQ82374 250028.01.2020 20:20:55
JEB04218 240028.01.2020 20:16:32
JTQ82374 230028.01.2020 20:16:30
JEB04218 220028.01.2020 20:11:37
JTQ82374 210028.01.2020 20:11:37
JEB04218 200028.01.2020 20:11:27
JTQ82374 190028.01.2020 20:11:26
JEB04218 180028.01.2020 20:11:16
JTQ82374 170028.01.2020 20:06:42
UQC59732 160028.01.2020 20:03:20
UQC59732 150028.01.2020 20:01:21
JTQ82374 140028.01.2020 20:00:12
UQC59732 130028.01.2020 19:59:51
UQC59732 120028.01.2020 19:57:45
JTQ82374 110027.01.2020 23:09:16
JEB04218 100004.12.2019 19:46:27