• 637119353227867035_konecny1.JPG
  • 637119353387555801_konecny2.JPG
  • 637119353292398611_konecny.JPG
  • 637119353466195891_konecny3.JPG
  • 637119353535448530_konecny4.JPG

Konečný Josef

*1909 +1989

Baletky

ID Aukce: 1437
Olej, plátno, 61 cm x 90 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:28:00

1 000 Kč