• 637119357591770033_lev1.JPG
  • 637119357788327996_lev2.JPG
  • 637119357636451743_lev.JPG

Šimák Lev

*1896 +1989

U vody

ID Aukce: 1439
Olej, karton, 31 cm x 41 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:30:00

500 Kč

Příhozů: 18

JCG76085 850028.01.2020 20:13:33
AVM21816 800028.01.2020 20:13:18
JCG76085 750028.01.2020 20:13:13
AVM21816 700028.01.2020 20:12:58
JCG76085 650028.01.2020 20:12:56
AVM21816 600028.01.2020 19:19:15
JCG76085 550028.01.2020 19:19:09
AVM21816 500027.01.2020 8:34:21
LEL28216 490027.01.2020 8:34:21
AVM21816 480027.01.2020 8:34:11
LEL28216 470027.01.2020 8:34:11
AVM21816 460027.01.2020 8:34:01
LEL28216 450027.01.2020 8:34:01
AVM21816 440027.01.2020 8:33:51
LEL28216 430027.01.2020 8:33:51
AVM21816 420027.01.2020 8:33:41
LEL28216 410025.01.2020 11:09:21
NCF91867 400024.12.2019 9:20:04