• 637119360055079579_mezerova9.JPG
  • 637119360178049303_mezerova11.JPG
  • 637119359992579178_mezerova8.JPG
  • 637119360117267589_mezerova10.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Dvě dívky na pláži

ID Aukce: 1440
Olej, plátno, 60 cm x 80 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:31:00

500 Kč

PXK35712 800007.01.2020 15:00:55
KHS24060 750007.01.2020 13:03:43
PXK35712 700028.12.2019 19:44:48