• 637119372673176528_mezerova.JPG
  • 637119372771721164_mezerova2.JPG
  • 637119372873470007_mezerova3.JPG
  • 637119372594894683_mezerova1.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Muchomůrky

ID Aukce: 1446
Akvarel, 22 cm x 31,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 21:20:34

500 Kč

Příhozů: 42

QZL85816 550028.01.2020 21:15:33
TAP41029 500028.01.2020 21:14:39
QZL85816 490028.01.2020 21:09:46
QZL85816 480028.01.2020 21:08:54
TAP41029 470028.01.2020 21:08:18
QZL85816 460028.01.2020 21:08:03
TAP41029 450028.01.2020 21:07:55
QZL85816 440028.01.2020 21:03:00
TAP41029 430028.01.2020 21:02:40
QZL85816 420028.01.2020 21:00:59
TAP41029 410028.01.2020 21:00:57
QZL85816 400028.01.2020 21:00:08
TAP41029 390028.01.2020 20:59:51
QZL85816 380028.01.2020 20:59:21
TAP41029 370028.01.2020 20:58:35
QZL85816 360028.01.2020 20:58:08
TAP41029 350028.01.2020 20:56:41
QZL85816 340028.01.2020 20:56:26
TAP41029 330028.01.2020 20:55:33
QZL85816 320028.01.2020 20:55:15
TAP41029 310028.01.2020 20:55:09
QZL85816 300028.01.2020 20:50:31
TAP41029 290028.01.2020 20:50:16
QZL85816 280028.01.2020 20:50:00
TAP41029 270028.01.2020 20:49:29
QZL85816 260028.01.2020 20:49:19
TAP41029 250028.01.2020 20:49:11
QZL85816 240028.01.2020 20:44:35
TAP41029 230028.01.2020 20:44:27
QZL85816 220028.01.2020 20:43:35