• 637121025045066835_ullmann.JPG
  • 637121025121058215_ullmann2.JPG
  • 637121025196435847_ullmann3.JPG
  • 637121024947233062_ullmann1.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Nokturno

ID Aukce: 1449
Olej, plátno, 27 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

180 000 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 20:40:00

10 000 Kč

Příhozů: 29

GHX51441 18000028.01.2020 20:34:07
GEB06617 17000028.01.2020 20:33:58
GHX51441 16000028.01.2020 20:27:32
GEB06617 15000028.01.2020 20:27:31
GHX51441 14000028.01.2020 19:42:08
GEB06617 13000028.01.2020 19:42:01
GHX51441 12000028.01.2020 19:19:46
GEB06617 11000028.01.2020 19:19:37
GHX51441 10000028.01.2020 19:09:24
QNK61895 9500028.01.2020 19:09:17
GHX51441 9000028.01.2020 18:58:50
GEB06617 8500028.01.2020 18:58:42
GHX51441 8000028.01.2020 16:27:20
GEB06617 7500028.01.2020 16:27:11
GHX51441 7000028.01.2020 16:26:49
GEB06617 6500028.01.2020 16:26:49
GHX51441 6000028.01.2020 16:26:19
GEB06617 5500028.01.2020 16:26:18
GHX51441 5000027.01.2020 23:13:52
MCU53724 4900027.01.2020 23:13:51
GHX51441 4800027.01.2020 23:03:52
MCU53724 4700027.01.2020 23:03:50
GHX51441 4600027.01.2020 22:55:53
GEB06617 4500024.01.2020 22:49:33
YSC99985 4400012.01.2020 10:10:44
GEB06617 4300011.01.2020 21:13:10
YSC99985 4200011.01.2020 8:48:11
GEB06617 4100011.01.2020 7:43:20
YSC99985 4000007.01.2020 1:09:25