• 637146909068210485_svabin13.JPG
  • 637146909153071568_svabin14.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

Josef Mánes

ID Aukce: 1471
Grafika, 20 cm x 14,5 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 28.01.2020 21:02:00

100 Kč