• 637173789680475985_ullmann9.JPG
  • 637173789820821906_ullmann10.JPG
  • 637173789748779639_ullmann8.JPG
  • 637173789893485641_ullmann11.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

U stavení

ID Aukce: 1480
Olej, karton, 51 cm x 66,5 cm. Signováno a datováno 1919 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:07:00

5 000 Kč

Příhozů: 16

BHD22805 5000016.03.2020 18:09:28
STU20109 4900016.03.2020 18:09:20
BHD22805 4800016.03.2020 18:09:07
STU20109 4700016.03.2020 18:08:59
BHD22805 4600016.03.2020 17:41:14
STU20109 4500016.03.2020 17:41:09
BHD22805 4400016.03.2020 17:39:42
STU20109 4300016.03.2020 17:39:39
STU20109 4200016.03.2020 17:39:35
BHD22805 4100016.03.2020 16:17:00
STU20109 4000021.02.2020 17:45:49
XFI53683 3900021.02.2020 17:29:45
STU20109 3800019.02.2020 10:54:33
XFI53683 3700019.02.2020 10:06:13
STU20109 3600018.02.2020 18:09:14
STU20109 3500016.02.2020 6:17:07