• 637176339842962610_blazicek6.JPG
  • 637176339898284774_blazicek5.JPG
  • 637176339997526126_blazicek8.JPG
  • 637176339948304536_blazicek7.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Strukievská cerkev v Jasnině

ID Aukce: 1481
Olej, překližka, 51 cm x 61 cm. Signováno vpravo dole. Znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:08:00

5 000 Kč

Příhozů: 15

OYF52499 7000027.05.2020 19:02:12
XUO60559 6500022.05.2020 14:40:17
SZH36448 6000002.05.2020 18:06:24
XUO60559 5500029.04.2020 15:41:05
SZH36448 5000002.04.2020 7:56:50
XUO60559 4900001.04.2020 18:44:14
SZH36448 4800030.03.2020 22:26:59
XUO60559 4700025.03.2020 12:35:33
MIV41313 4600024.03.2020 16:22:08
SZH36448 4500010.03.2020 7:50:30
IDR78450 4400003.03.2020 12:30:24
MIV41313 4300021.02.2020 17:30:03
OYF52499 4200021.02.2020 15:40:45
MIV41313 4100019.02.2020 10:06:48
SZH36448 4000018.02.2020 18:47:07