• 637176342042300816_blazicek3.JPG
  • 637176342106085814_blazicek4.JPG
  • 637176341983114902_blazicek2.JPG
  • 637176341842369142_blazicek.JPG
  • 637176341917333419_blazicek1.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Krajina v květu

ID Aukce: 1482
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole, rok 1937. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař + na zadní straně potvrzení pravosti.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:09:00

5 000 Kč

Příhozů: 16

YQM52180 5500027.05.2020 19:03:15
BNF37187 5000022.05.2020 14:40:32
YLI18367 4800002.05.2020 18:06:34
BNF37187 4700029.04.2020 15:41:17
YLI18367 4600021.04.2020 19:03:41
BNF37187 4500004.04.2020 16:41:39
YLI18367 4400002.04.2020 7:57:03
BNF37187 4300001.04.2020 18:44:00
YLI18367 4200030.03.2020 22:27:11
BNF37187 4100025.03.2020 12:35:44
YLI18367 4000010.03.2020 7:49:39
VZT24830 3900003.03.2020 12:30:40
ZMY74187 3800021.02.2020 17:30:17
YQM52180 3700021.02.2020 15:40:31
ZMY74187 3600019.02.2020 10:07:21
YLI18367 3500018.02.2020 18:47:18