• 637173796502829885_macoun.JPG
  • 637173796582989075_macoun3.JPG
  • 637173796659567078_macoun4.JPG
  • 637173796434495663_macoun2.JPG
  • 637173796759432181_macoun5.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Chalupy u cesty k lesu

ID Aukce: 1490
Olej, karton, 51 cm x 61 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1920. Vystaveno : Souborná výstava G. Macouna - Hlinsko 2019. Publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:17:00

1 000 Kč

QFW59527 1700027.05.2020 18:31:49
VZP31871 1600007.04.2020 22:33:47
GST30217 1500025.02.2020 23:30:26
VZP31871 1400018.02.2020 23:20:33