• 637178063210614750_prochazka.JPG
  • 637178063427714073_prochazka2.JPG
  • 637178063344432463_prochazka1.JPG
  • 637178063509619985_prochazka3.JPG

Procházka Josef

*1909 +1984

Před chalupou

ID Aukce: 1494
Olej, karton, 24,5 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:21:00

1 000 Kč

Příhozů: 21

BZL62661 2600013.05.2020 18:16:21
TYM80973 2500016.04.2020 4:49:14
BZL62661 2400016.04.2020 4:49:11
TYM80973 2300016.04.2020 2:01:12
BZL62661 2200016.04.2020 2:01:02
TYM80973 2100016.04.2020 0:41:52
BZL62661 2000016.04.2020 0:41:48
TYM80973 1900015.04.2020 22:40:28
BZL62661 1800015.04.2020 22:40:22
TYM80973 1700010.04.2020 17:42:02
BZL62661 1600010.04.2020 17:41:53
TYM80973 1500009.04.2020 20:00:44
BZL62661 1400009.04.2020 20:00:44
TYM80973 1300009.04.2020 9:45:46
BZL62661 1200009.04.2020 9:45:42
TYM80973 1100008.04.2020 21:34:03
BZL62661 1000008.04.2020 21:33:54
TYM80973 950008.03.2020 9:36:33
ONQ19517 900005.03.2020 9:32:36
ZXL97119 850029.02.2020 22:07:35
XNN48007 800025.02.2020 23:31:21