• 637178073116758736_kunc.JPG
  • 637178073294987521_kunc2.JPG
  • 637178073371869178_kunc3.JPG
  • 637178073014085519_kunc1.JPG

Kunc Jaromír

*1900 +1971

Letní krajina

ID Aukce: 1499
Olej, plátno, fixované na kartonu, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:26:00

100 Kč

TUA35917 260027.05.2020 19:20:07
VYE65261 250027.05.2020 19:17:37
TUA35917 240027.05.2020 19:17:35
VYE65261 230027.05.2020 18:40:27
TUA35917 220027.05.2020 18:40:22
VYE65261 210027.05.2020 8:29:11
JMG01645 200028.02.2020 23:22:03