• 636157807881071798_prochazka1.JPG
  • 636157807919198262_prochazka2.JPG
  • 636157807775755254_1prochazka.JPG
  • 636157807837632630_prochazka.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Čertovka

ID Aukce: 150
Olej, karton, 51,5 x 70,5 cm. Signováno vpravo dole. Nově zarámováno. Vyčištěno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:22:26

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 20

OAJ92213 1900031.01.2017 19:17:26
GNW63540 1800031.01.2017 19:16:28
OAJ92213 1700031.01.2017 19:15:10
GNW63540 1600031.01.2017 19:12:30
OAJ92213 1500031.01.2017 19:10:27
OAJ92213 1400031.01.2017 19:09:43
UFK17230 1300031.01.2017 19:05:57
POI68269 1200031.01.2017 19:05:31
GNW63540 1100031.01.2017 19:02:45
FIS11869 1000031.01.2017 19:02:28
POI68269 950031.01.2017 19:02:27
FIS11869 900031.01.2017 19:00:47
POI68269 850031.01.2017 19:00:46
FIS11869 800031.01.2017 18:59:56
GNW63540 750031.01.2017 18:59:49
FIS11869 700031.01.2017 18:47:12
POI68269 650031.01.2017 18:40:26
TOZ86248 600031.01.2017 18:08:29
CQF75492 550029.01.2017 18:11:46
JJY87277 500021.01.2017 8:33:42