• 637194293548926170_jansa.JPG
  • 637194293711536670_jansa3.JPG
  • 637194293454383231_jansa1.JPG
  • 637194293620286256_jansa2.JPG

Jansa Václav

*1859 +1913

Zimní krajina

ID Aukce: 1502
Olej, plátno, 42 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1905 - 1910. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

41 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:45:13

1 000 Kč

Příhozů: 22

NFD29039 4100027.05.2020 19:40:13
BHP24355 4000027.05.2020 19:39:12
NFD29039 3900027.05.2020 19:39:12
BHP24355 3800027.05.2020 19:39:02
NFD29039 3700027.05.2020 19:35:17
BHP24355 3600027.05.2020 19:35:16
NFD29039 3500027.05.2020 19:32:02
BHP24355 3400027.05.2020 19:31:52
NFD29039 3300027.05.2020 19:31:52
BHP24355 3200027.05.2020 19:31:42
NFD29039 3100027.05.2020 19:29:49
BHP24355 3000027.05.2020 19:29:41
NFD29039 2900027.05.2020 19:27:45
BHP24355 2800027.05.2020 19:27:43
NFD29039 2700027.05.2020 19:26:13
BHP24355 2600027.05.2020 19:26:02
NFD29039 2500027.05.2020 19:26:02
BHP24355 2400027.05.2020 19:25:52
NFD29039 2300027.05.2020 19:24:36
NFD29039 2200027.05.2020 19:23:38
BHP24355 2100027.05.2020 19:23:28
NFD29039 2000023.05.2020 17:38:21