• 637178086118305995_sig1.JPG
  • 637178086377805669_sig3.JPG
  • 637178086300295890_sig2.JPG
  • 637178086204400132_sig.JPG

Sigmund Zdeněk

*1924 +2017

Domek na samotě

ID Aukce: 1504
Olej, plátno, fixované na kartonu, 43 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:32:14

100 Kč

Příhozů: 16

WGM07771 250027.05.2020 19:27:14
WZA09520 240027.05.2020 19:27:05
WGM07771 230027.05.2020 19:22:56
WZA09520 220027.05.2020 19:22:56
WGM07771 210027.05.2020 11:41:53
CNV18607 200027.05.2020 11:41:50
WGM07771 190027.05.2020 8:21:34
WGM07771 180027.05.2020 8:20:51
CNV18607 170014.04.2020 10:01:11
VEN98026 160030.03.2020 17:10:07
TNS47345 150030.03.2020 15:35:23
VEN98026 140010.03.2020 20:10:19
TNS47345 130010.03.2020 16:08:26
VEN98026 120009.03.2020 10:17:57
TNS47345 110007.03.2020 13:01:43
VEN98026 100027.02.2020 11:42:44