• 637178938816103864_paderlik3.JPG
  • 637178938734853511_paderlik2.JPG
  • 637178938609448921_paderlik.JPG
  • 637178938677600207_paderlik1.JPG

Paderlík Arnošt

*1919 +1999

ID Aukce: 1507
Olej, sololit, 33,5 cm x 70 cm. Signováno a datováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

22 000 Kč

23 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:34:00

1 000 Kč

CEI54248 2300027.05.2020 11:33:24
EBB94600 2200029.02.2020 22:08:47