• 637182319104173285_pavelka2.JPG
  • 637182317749843795_pavelka1.JPG
  • 637182317852621319_pavelka.JPG
  • 637182319195432277_pavelka3.JPG

Pavelka Josef

Chalupy v Podkrkonoší

ID Aukce: 1511
Olej, plátno, 69 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:38:00

100 Kč

ZIR35002 310006.05.2020 9:38:21
XHY65550 300003.03.2020 16:35:53