• 637183016371038587_dvorak1.JPG
  • 637183016531821108_dvorak2.JPG
  • 637183016459007790_dvorak.JPG
  • 637183016603540398_dvorak3.JPG

Dvořák Josef

*1883 +1967

ID Aukce: 1516
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 19:43:00

100 Kč

EVU79493 190024.03.2020 16:28:52
FPU05935 180003.03.2020 16:37:24