• 637190059895264979_soukup.JPG
  • 637190059995337485_soukup3.JPG
  • 637190060085494398_soukup1.JPG
  • 637190060256924385_soukup4.JPG
  • 637190060180503272_soukup2.JPG

Soukup František Ladislav

*1888 +1954

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 1528
Olej, karton, 44 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. V jednom místě poškozeno a neodborně opraveno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:07:35

500 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 27

TXC05189 700027.05.2020 20:02:35
FLE64605 650027.05.2020 20:02:02
TXC05189 600027.05.2020 19:58:28
FLE64605 550027.05.2020 19:58:10
TXC05189 500027.05.2020 19:56:48
FLE64605 410027.05.2020 19:56:24
HLK09125 400027.05.2020 19:56:21
FLE64605 390027.05.2020 19:56:13
TXC05189 380027.05.2020 19:56:13
FLE64605 370027.05.2020 19:55:53
TXC05189 360027.05.2020 19:55:49
FLE64605 350027.05.2020 19:55:33
TXC05189 340027.05.2020 19:55:27
FLE64605 330027.05.2020 19:54:52
TXC05189 320027.05.2020 19:54:48
FLE64605 310027.05.2020 19:22:15
ZUC59395 300027.05.2020 19:22:15
FLE64605 290027.05.2020 19:22:05
ZUC59395 280027.05.2020 19:22:04
FLE64605 270027.05.2020 19:21:54
ZUC59395 260027.05.2020 18:36:41
MQV37367 250027.05.2020 18:36:35
ZUC59395 240012.05.2020 10:30:16
PTC61224 230022.04.2020 18:30:29
OIA42712 220026.03.2020 13:00:02
PTC61224 210024.03.2020 16:31:49
OIA42712 200009.03.2020 22:39:52