• 636089550720272500_1vesely_zatisi.JPG
  • 636089550771835000_vesely_zatisi.JPG
  • 636089550833710000_vesely_zatisi1.JPG
  • 636089550888866250_vesely_zatisi2.JPG
  • 636089552940272500_vesely_zatisi23.JPG

Veselý Vladimír

*1931 +

Svatební zátiší

ID Aukce: 153
Olej, plátno, 70 x 90 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:09:00

100 Kč