• 637193498322072051_javurek.JPG
  • 637193498577559260_javurek3.JPG
  • 637193498229163650_javurek1.JPG
  • 637193498483496044_javurek2.JPG
  • 637193498672636232_javurek4.JPG

Javůrek Karel

*1815 +1909

Valdštýnova láska

ID Aukce: 1537
Olej, plátno, fixované na kartonu, 27 cm x 21,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1860.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 800 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:04:00

100 Kč

NEK87269 480010.05.2020 21:16:14
QFV17426 470024.04.2020 16:57:23
NEK87269 460015.04.2020 23:28:51
QFV17426 450029.03.2020 19:24:15