• 637173816710165792_jelinek3.JPG
  • 637173816660165410_jelinek2.JPG
  • 637173816534057787_jelinek1.JPG
  • 637173816598133689_jelinek.JPG

Jelínek Josef

*1871 +1945

Rozkvetlá krajina

ID Aukce: 1538
Olej, karton, 25 cm x 33 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:08:54

500 Kč

Příhozů: 11

PAF37026 500027.05.2020 20:03:54
TFY27080 490027.05.2020 20:03:49
PAF37026 480027.05.2020 20:03:24
TFY27080 470027.05.2020 20:03:21
PAF37026 460027.05.2020 20:02:43
TFY27080 450027.05.2020 20:02:41
PAF37026 440027.05.2020 20:02:23
TFY27080 430027.05.2020 20:02:18
PAF37026 420027.05.2020 20:01:32
TFY27080 410027.05.2020 20:01:26
PAF37026 400027.05.2020 8:31:35