• 637211565457024464_nowak44.JPG
  • 637211565618119698_nowak43.JPG
  • 637211565775880481_nowak46.JPG
  • 637211565695848177_nowak45.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Na lovu

ID Aukce: 1558
Olej, deska, 29 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:33:43

1 000 Kč

Příhozů: 10

SOM18200 1100027.05.2020 20:28:42
XFX74374 1000027.05.2020 20:27:00
SOM18200 950027.05.2020 20:24:09
XFX74374 900027.05.2020 20:24:08
SOM18200 850027.05.2020 20:22:06
XFX74374 800027.05.2020 20:22:02
SOM18200 750027.05.2020 20:18:42
UBK36698 700027.05.2020 20:16:11
MDE93564 650027.05.2020 20:06:40
UBK36698 600018.05.2020 10:57:33