• 637214241664678254_honsa2.JPG
  • 637214241576992974_honsa.JPG
  • 637214241479179726_honsa1.JPG
  • 637214241744679131_honsa3.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Na statku

ID Aukce: 1563
Olej, karton, 21 cm x 31 cm. Nesignováno. Na zadní straně pozůstalostní razítko. Kolem roku 1907. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 800 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:38:42

500 Kč

Příhozů: 20

EUO08127 680027.05.2020 20:33:42
MEY77390 630027.05.2020 20:33:42
EUO08127 580027.05.2020 20:29:16
MEY77390 530027.05.2020 20:29:15
EUO08127 440027.05.2020 20:23:28
MEY77390 430027.05.2020 20:23:25
EUO08127 420027.05.2020 19:57:05
MEY77390 410027.05.2020 19:57:02
EUO08127 380027.05.2020 18:45:05
MEY77390 370027.05.2020 18:45:05
EUO08127 320025.05.2020 23:47:51
MEY77390 310025.05.2020 23:47:50
EUO08127 280025.05.2020 11:36:45
MEY77390 270025.05.2020 11:36:43
EUO08127 250025.05.2020 10:46:54
MEY77390 240025.05.2020 10:46:52
EUO08127 230024.05.2020 17:26:13
MEY77390 220005.05.2020 22:39:09
YMU12770 210005.05.2020 21:21:56
MEY77390 200002.04.2020 18:51:08