• 637109995953173214_cervinka1.JPG
  • 637109996254113276_cervinka.JPG
  • 637109996368022083_cervinka3.JPG
  • 637109996313800974_cervinka2.JPG

Červinka Josef

Pohled na město

ID Aukce: 1584
Olej, plátno, 45 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 20:51:00

100 Kč