• 637119376234547423_felger.JPG
  • 637119376312474260_felger1.JPG
  • 637119376391256769_felger2.JPG

Felger Jiří

*1962 +

Vesmírné hrátky

ID Aukce: 1595
Akryl, sololit, 37 cm x 68,5 cm. Signováno a datováno dole uprostřed.
Vyvolávací cena:

2 400 Kč

2 400 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 21:02:00

100 Kč