• 637236717296378759_m11.JPG
  • 637236717371239587_m10.JPG
  • 637236717443332332_m12.JPG
  • 637236717506458736_m13.JPG
  • 637236717583043950_m14.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Adam a Eva

ID Aukce: 1605
Olej, dřevo, 41 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 21:12:00

100 Kč