• 637236721473992094_m22.JPG
  • 637236721549999773_m24.JPG
  • 637236721619247782_m25.JPG
  • 637236721220094172_m23.JPG

Morávek Jiří

*1924 +1990

Těla

ID Aukce: 1608
Olej, dřevo, 27 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 27.05.2020 21:15:00

100 Kč