Olej, plátno, 45,5 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1887. Pravost ověřil prof. PhDr. Roman Prahl Csc., znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Dílo uvedeno v monografii Chittussi, 2020, číslo L48, vystavováno, publikováno, výstava Má Vlast 2015. Mimořádná nabídka.