• 637303190586461114_holub4.JPG
  • 637303190849366190_holub6.JPG
  • 637303190932179317_holub7.JPG
  • 637303190679274330_holub8.JPG
  • 637303190763963248_holub5.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

ID Aukce: 1612
Olej, plátno, 80 cm x 96 cm. Signováno a datováno 1903 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně starý štítek z výstavy. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

230 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:02:00

10 000 Kč

Příhozů: 6

AAK15197 23000016.10.2020 9:40:37
VKY08059 22000029.08.2020 6:31:30
AAK15197 21000027.08.2020 15:27:01
AHZ09927 20000026.08.2020 19:43:44
VKY08059 19000020.07.2020 16:03:36
GIA04433 18000014.07.2020 17:47:26