• 637303198261893363_ullmann1.JPG
  • 637303198722420827_ullmann3.JPG
  • 637303198819037747_ullmann4.JPG
  • 637303198916882068_ullmann5.JPG
  • 637303198361899451_ullmann.JPG
  • 637303198456155935_ullmann2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

V lese

ID Aukce: 1613
Olej, lepenka, 79,5 cm x 64 cm. Signováno a datováno 1910 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo bylo vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna, Trutnov 2019, publikováno.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

96 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:06:51

5 000 Kč

Příhozů: 19

WMM81010 9600021.10.2020 19:01:51
ANZ11999 9100021.10.2020 19:01:00
WMM81010 8600021.10.2020 18:59:22
ANZ11999 8100021.10.2020 18:58:30
WMM81010 7600021.10.2020 18:50:42
ANZ11999 7100021.10.2020 18:50:15
WMM81010 6600021.10.2020 18:10:21
VEE18224 6100021.10.2020 13:53:56
UJP61018 5600021.10.2020 13:53:11
VEE18224 5100021.10.2020 13:53:06
UJP61018 4800021.10.2020 13:52:19
VEE18224 4700021.10.2020 13:52:14
UJP61018 4600021.10.2020 13:50:36
VEE18224 4500021.10.2020 13:50:28
UJP61018 4400008.09.2020 10:30:39
WDY89726 4300021.07.2020 18:51:45
IKP04522 4200014.07.2020 17:58:41
IKP04522 4100014.07.2020 17:58:37
WDY89726 4000014.07.2020 17:48:22