• 637303206690321726_benes.JPG
  • 637303206786608075_benes1.JPG
  • 637303206866817345_benes3.JPG
  • 637303206581883135_benes2.JPG

Beneš Vincenc

*1883 +1979

Kytice

ID Aukce: 1616
Olej, karton, 46,5 cm x 33,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1935. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:06:00

5 000 Kč

Příhozů: 14

ELN62352 6500012.10.2020 10:58:23
TBC61977 6000012.10.2020 9:09:30
ELN62352 5500027.09.2020 5:57:49
TBC61977 5000027.09.2020 5:57:47
ELN62352 4900027.09.2020 5:57:39
TBC61977 4800027.09.2020 5:57:39
ELN62352 4700027.09.2020 5:57:19
TBC61977 4600027.09.2020 5:57:13
ELN62352 4500031.08.2020 9:42:28
ELN62352 4400025.08.2020 12:04:29
TBC61977 4300020.07.2020 16:04:28
TQY68936 4200019.07.2020 19:17:50
BAG94980 4100018.07.2020 8:51:08
TBC61977 4000014.07.2020 18:06:06