• 637315313179517232_kiml5.JPG
  • 637315313405963010_kiml2.JPG
  • 637315313494980219_kiml3.JPG
  • 637315313590842967_kiml4.JPG
  • 637315313269063180_kiml.JPG

Kiml Václav

*1928 +2001

Stráně

ID Aukce: 1627
Enkaustika, olej, sololit, 62 cm x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:17:00

1 000 Kč

SDR76956 4000008.10.2020 11:07:54