• 637303276010201586_cila1.JPG
  • 637303276087563436_cila.JPG
  • 637303276206500609_cila2.JPG
  • 637303276396190553_cila3.JPG
  • 637303276288721430_cila4.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Srnec na pasece

ID Aukce: 1630
Olej, dřevotříska, 46 cm x 58 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně ověření. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:22:52

1 000 Kč

YJT48630 1400021.10.2020 19:17:51
VZN65732 1300016.09.2020 10:22:34
VKI99744 1200009.09.2020 16:47:05
YJT48630 1100021.07.2020 0:04:37
KBO18192 1000018.07.2020 8:52:39