• 637303317276677736_nejedly.JPG
  • 637303317382050963_nejedly2.JPG
  • 637303317474187529_nejedly3.JPG
  • 637303317159543396_nejedly1.JPG

Nejedlý Karel

*1873 +1927

Ze středomoří

ID Aukce: 1640
Olej, karton, 41,5 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:30:00

500 Kč

SJR12290 800027.08.2020 15:28:47
MPG12247 750021.08.2020 20:39:58
SJR12290 700014.07.2020 17:59:31