• 637303319263556473_schade1.JPG
  • 637303319458462563_schade2.JPG
  • 637303319551582049_schade3.JPG
  • 637303319362985553_schade.JPG

Schade Karel

*1862 +1954

Letní krajina

ID Aukce: 1641
Olej, plátno, 80 cm x 64 cm. Signováno vlevo dole. Rám silně poškozen. Malba v pořádku.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 19:31:00

1 000 Kč

FTD63377 1200021.10.2020 19:15:58
BBQ32499 1100021.10.2020 17:23:04
XLG27120 1000010.10.2020 18:58:15
FTD63377 950009.10.2020 12:13:47
XLG27120 900003.09.2020 16:46:22
XLG27120 850021.08.2020 20:42:01
FTD63377 800014.07.2020 18:00:16