• 636180917404369212_ekart.JPG
  • 636180917575775462_ekart2.JPG
  • 636180917299994212_1ekart.JPG
  • 636180917651712962_ekart3.JPG
  • 636180917497494212_ekart1.JPG

Ekart Augustin Josef

*1879 +

Sněhová bouře

ID Aukce: 167
Pastel, karton, 60 x 49 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:23:00

100 Kč